Pendrive GoodRam 16GB UMM3 Czarny

Nr produktu: UMM3-0160K0R11
Pendrive GoodRam 16GB UMM3 Czarny

Cena brutto: 20,37Cena netto: 16,56 zł

Dostępność:Towar dostępny

Zapytaj o produkt

UMM3 jest skierowany do tych, którzy cenią sobie ciekawy design oraz oczekują dobrych parametrów pracy. UMM3 wyposażony został w nowoczesny interfejs USB 3.0, co pozwoliło na zwiększenie prędkości pracy w porównaniu do poprzednich rozwiązań. Dzięki szybkiemu transferowi do 60 MB/s możesz błyskawicznie skopiować swoje dane.

Wysoka wydajność dzięki USB 3.0
Z pamięci możesz korzystać zarówno w urządzeniach wyposażonych w port USB 3.0, jak i w tych wyposażonych w starsze wersje złącza USB. GOODRAM UMM3 jest kompatybilny wstecznie ze standardem USB 2.0, ale tylko urządzenie obsługujące USB 3.0 pozwoli w pełni cieszyć się szybkimi transferami.

Połączenie klasyki i nowoczesności
Obudowa GOODRAM UMM3 wykonana jest ze wzmocnionego tworzywa piano black. Intensywna czerń i oryginalne wykończenie nowego USB podkreślają nowoczesny charakter nośnika.

Zawsze przy Tobie
Klasyczny kształt UMM3 sprawia, że pendrive zdobywa uznanie wśród zwolenników praktycznych rozwiązań. Przemyślana konstrukcja pamięci GOODRAM UMM3 sprawia, że pendrive ten z łatwością może być zamocowany do smyczy lub kluczy, co pozwoli na użytkowanie w każdym momencie.

Pojemność: 16GB
Interfejs: USB 3.0 (kompatybilny z 2.0 i 1.1)
Gwarancja: Dożywotnia + wsparcie techniczne
Prędkość pracy: odczyt do 60MB/s, zapis do 20MB/s

Ta strona internetowa używa plików cookies. Klikając, akceptujesz politykę prywatności. Czytaj więcej

Zamknij